Door corona is de wereld in een heel ander daglicht komen te staan. Dingen die eerst zo vanzelfsprekend waren staan al behoorlijk lang onder druk. Anderhalve meter afstand en mondkapjes maken het er niet gemakkelijker op. ‘We zitten in een zware tijd met z’n allen, maar de kunst is om positief te blijven,’ vertelt Audrey Sikkens van Beachclub Kaap Hoorn.
‘Een jaar lang zijn we bijna niet normaal open geweest. Door take away en maaltijdbezorging aan te bieden in combinatie met steun van de overheid proberen we niet alleen ons hoofd boven water te houden maar ook ons personeel in dienst te houden.’
Verbouwing
‘We hebben onze tijd gebruikt om Kaap Hoorn flink aan te pakken. We hebben verbouwd en geschilderd in nieuwe frisse kleuren en een ander mooi strak logo. Straks als we weer open mogen willen we nog steeds take away aanbieden naast de heerlijke terrassen en het restaurant. Daarnaast hebben we meer gezellige buitenvoorzieningen en een mooie speeltuin voor de kinderen. Je moet blijven ontwikkelen en investeren om door te kunnen in de toekomst.’
Klaar staan voor anderen
Omdat deze tijd veel onzekerheid met zich meebrengt, zeker ook voor mensen die het al niet breed hadden voor corona, vinden wij het belangrijk om juist in deze tijd Quiet te blijven steunen. Klaar staan voor anderen is van alle tijden. Hopelijk mogen we snel open en kunnen we weer members van Quiet ontvangen!’ aldus Audrey.