Contact Groningen

Stichting Quiet Community Groningen
Oosterhamriklaan 101-115
9715 PA Groningen
050-2112969
(di en don)

groningen@quiet.nl

Rek.nr. NL 46 TRIO 0338 7465 87

 

 

Quiet Groningen is gevestigd aan de Oosterhamriklaan 101-115 (naast kledingbank Maxima). Elke dinsdag organiseren we een gezellige, open Quiet inloop van 10 tot 11.30 uur.  Hier kan je langskomen voor informatie over Quiet, inschrijven, ophalen Quiet-pasje, producten of bonnen, een goed gesprek of meedoen aan een leuke workshop. Koffie staat klaar!

Zie ook onze Facebook-pagina voor meer informatie. Of stuur ons een mail: groningen@quiet.nl, we nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.

Smoelenboek

marjan

Marjan Moesker

Voorzitter
marjan@quiet.nl

LG.Quiet

Lodewijk van Gaalen

Penningmeester
lodewijk.van.gaalen@quiet.nl
06-44161943

HV

Henk Verspiek

Sponsoren en Relatiebeheer
henk@quiet.nl
06-22034300

thea

Thea Riemersma

Coördinator Members
thea.riemersma@quiet.nl
06-11034924

profielfotovakantiesmall

Frederik Menting

Office & ICT
frederik.menting@quiet.nl
050-2112969 (di – do)

natascha

Natascha Huiszoon

Relatiebeheer
natascha@quiet.nl
06-55101611

Arnold2 (2)

Arnold de Meijer

Tekstschrijver

antoinette

Antoinette Bernhard

Secretaris

tineke

Tineke Brouwer

Ambassadeur QG

pascal

Pascal Rakers

Ambassadeur QG

Laura Mijnders

Laura Dijkstra

Tekstschrijver

Winkelmandje Item Removed. Undo
  • No products in the cart.