Contact Groningen

Quiet Community Groningen
Postbus 54
9990 AB Middelstum
050-2112969
groningen@quiet.nl

Quiet Groningen is gevestigd in het pand van de Voedselbank, Ulgersmaweg 57, 9731 BL Groningen. Bezoek is op afspraak. Kijk op deze site of onze Facebook-pagina voor meer informatie. Of stuur ons een mail, we nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.

Smoelenboek

Marjan Moesker

Projectleider
marjan@quiet.nl
06-46102440

Henk Verspiek

Relatiebeheerder
henk@quiet.nl
06-22034300

natascha

Natascha Huiszoon

Coördinator Sponsoren
natascha@quiet.nl
06-55101611

LG.Quiet

Lodewijk van Gaalen

Projectadviseur
lodewijk.van.gaalen@quiet.nl
06-44161943

adf34109-7ff1-4950-ac93-6ea77f9332ce

Suzanne

Members inschrijfteam

suzanne@quiet.nl

siska werkman

Siska Werkman

Members inschrijfteam

siska.werkman@quiet.nl

20181002_164509

Frederik Menting

Office ICT
frederik.menting@quiet.nl
050-2112969 (di en don)

Elina en Lidy  Reiki-inwijding

Lidy van Helden

Office administratie
groningen@quiet.nl
050-2112969 (di en don)

Arnold2 (2)

Arnold de Meijer

Tekstschrijver

Gerard Julsing fotograaf

Gerard Julsing

Fotograaf

IMG_0115

Tineke Brouwer

Vrijwilliger

Laura Mijnders

Laura Mijnders

Tekstschrijver

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor de Quiet-nieuwsbrief en we houden je op de hoogte!

Bedankt, je bent nu ingeschreven voor de nieuwsbrief van Quiet!

Pin It on Pinterest