Contact Groningen

Quiet Community Groningen
Ulgersmaweg 57
9731 BL Groningen
050-2112969
(alleen di en don)

groningen@quiet.nl

Quiet Groningen is gevestigd in het pand van de Voedselbank en aanwezig op dinsdag en donderdag. Bezoek graag op afspraak. Kijk op deze site of onze Facebook-pagina voor meer informatie. Of stuur ons een mail, we nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.

Smoelenboek

marjan

Marjan Moesker

Projectleider
marjan@quiet.nl
06-46102440

Henk Verspiek

Relatiebeheerder
henk@quiet.nl
06-22034300

thea

Thea Riemersma

Coördinator Members
thea.riemersma@quiet.nl
06-11034924

LG.Quiet

Lodewijk van Gaalen

Projectadviseur
lodewijk.van.gaalen@quiet.nl
06-44161943

adf34109-7ff1-4950-ac93-6ea77f9332ce

Suzanne

Members inschrijfteam

suzanne@quiet.nl

siska werkman

Siska Werkman

Members inschrijfteam

siska.werkman@quiet.nl

20181002_164509

Frederik Menting

Office ICT
frederik.menting@quiet.nl
050-2112969 (di en don)

natascha

Natascha Huiszoon

Relatiebeheer
natascha@quiet.nl
06-655101611

Arnold2 (2)

Arnold de Meijer

Tekstschrijver

Gerard Julsing fotograaf

Gerard Julsing

Fotograaf

IMG_0115

Tineke Brouwer

Sponsoren

pascal

Pascal Rakers

Sponsoren

Laura Mijnders

Laura Dijkstra

Tekstschrijver

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor de landelijke Quiet-nieuwsbrief en we houden je op de hoogte!

Bedankt, je bent nu ingeschreven voor de landelijke nieuwsbrief van Quiet!