Contact Groningen

Quiet Community Groningen
Oosterhamriklaan 101-115
9715 PA Groningen
050-2112969
(di en don)

groningen@quiet.nl

Quiet Groningen is gevestigd aan de Oosterhamriklaan 101-115 (naast kledingbank Maxima). Elke dinsdag: open Quiet inloop van 10 tot 12.30 uur. Of bezoek op afspraak.

Zie ook onze Facebook-pagina voor meer informatie. Of stuur ons een mail: groningen@quiet.nl, we nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.

Smoelenboek

marjan

Marjan Moesker

Voorzitter
marjan@quiet.nl
06-46102440

LG.Quiet

Lodewijk van Gaalen

Penningmeester
lodewijk.van.gaalen@quiet.nl
06-44161943

HV

Henk Verspiek

Sponsoren en Relatiebeheer
henk@quiet.nl
06-22034300

thea

Thea Riemersma

Coördinator Members
thea.riemersma@quiet.nl
06-11034924

profielfotovakantiesmall

Frederik Menting

Office & ICT
frederik.menting@quiet.nl
050-2112969 (di – do)

natascha

Natascha Huiszoon

Relatiebeheer
natascha@quiet.nl
06-655101611

Arnold2 (2)

Arnold de Meijer

Tekstschrijver

siska werkman

Siska Werkman

Vrijwilliger Members
siska.werkman@quiet.nl

tineke

Tineke Brouwer

Ambassadeur QG

pascal

Pascal Rakers

Ambassadeur QG

Laura Mijnders

Laura Dijkstra

Tekstschrijver

Winkelmandje Item Removed. Undo
  • No products in the cart.

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor de landelijke Quiet-nieuwsbrief en we houden je op de hoogte!

Bedankt, je bent nu ingeschreven voor de landelijke nieuwsbrief van Quiet!