Contact Rotterdam

Quiet Rotterdam
Ambachtsplein 141
3068 GV Rotterdam
010-2204118
Bank: NL87INGB0666392625
rotterdam@quiet.nl
KvK: 71191631
Quiet Rotterdam is ANBI erkend

Quiet Rotterdam is gevestigd aan het Ambachtsplein in Rotterdam. Het team wordt gevormd door de projectleider Goof van den Heuvel en de bestuursleden Lisette van Os, Cock van Dijk, Peter Pieterse, Christa Thoolen en Tanja Jagtenberg. Goof van den Heuvel is als projectleider verantwoordelijk voor het opzetten en uitbouwen van een Quiet Community in Rotterdam. Goof is bereikbaar via goof@quiet.nl.
Heeft u vragen, ideeën of tips voor Quiet Rotterdam? Neem gerust contact met ons op!

Smoelenboek

Foto Goof

 Goof van den Heuvel

Projectleider
goof@quiet.nl
06-20946782

IMG_20180910_132205

Shaliny Guda

Projectmedewerker platform
shaliny.guda@quiet.nl

Schermafbeelding 2019-02-21 om 15.57.39

Chris Maarsen

Ambassadeur
rotterdam@quiet.nl

Foto2 Lisette van Os, bestuurslid Quiet Rdam

Lisette van Os

Bestuurslid Quiet Rotterdam
lisette@quiet.nl

projectmedewerker

Monica Blonk

Projectmedewerkster platform
monica.b@quiet.nl

medewerker Communicatie

Mirjam Artist

Medewerker Communicatie
mirjam@quiet.nl

Winkelmandje Item Removed. Undo
  • No products in the cart.