Op zondag 11 juni waren onze members uitgenodigd bij het concert van Guus Meeuwis in het Philipsstadion. Wij willen onze sponsor Univé ontzettend bedanken voor de kaartjes. Onze members hebben ontzettend genoten van het fantastische concert in het Philipsstadion. Zij konden even lekker ontspannen en genieten.
Fantastische ontroerende reacties van onze members:
- Altijd leuk, spannend de mails van quiet te mogen ontvangen. Ingeschreven op groots met zachte G, enige tijd later dan toch uitgelood te zijn begint de spanning pas echt, De app niet gedownload en kan niet terug vinden of we de kaartjes nu hebben, wel of niet, wat verwijten over en weer met de vriend hierover zie ik zondagochtend toch een qr code, opluchting, eenmaal aangekomen in het stadion genietend van de gezellige drukte van mensen alle met het zelfde groots gevoel is de show die je dan mag zien, groots en zo groots gebracht, zodat wij met ons 3e groots mochten genieten zoals alle andere grootse genieters, wervelend en spannend was nog nooit bij een happening geweest die zo groots is opgezet, zijn nu al weer meer dan n week verder en hebben het er nog steeds over, en zeggen het tegen een ieder die het maar wil horen. Ja dus graag willen wij deze grootse gevoelens in 2023 weer eens mogen mee maken, dus mochten jullie als organisatie weer aan tickets kunnen komen zouden wij weer graag mee willen loten om die show te mogen meemaken, zo’n show van onze Guus doet veel negatieve energie wegvagen, dank dat wij uitgelood waren dit jaar graag een komend jaar weer, nogmaals dank dat wij dit mochten mee maken, en ervaren, met een grootse vriendelijke groet, G.
- Na 10 jaar lang dromen over het bijzijn van het concert was het dit jaar eindelijk zover . Het was een super leuke dag en een top concert met zo’n gezellige sfeer Nogmaals bedankt dat ik dit jaar de kans kreeg . Gr Brit
- Ik heb echt genoten met mijn dochter en vriendin zo fijn dat er nog mensen zijn die voor mensen met een kleine portemonnee opkomen. Ilse
- Wij willen de sponsors heel graag bedanken. We zouden dit zelf nooit gedaan hebben. Maar wat hebben we een super leuke dag gehad. Mijn kinderen hebben er een mooie herinnering bij die ze met mij mochten maken.. ik ben jullie hier heel dankbaar voor. Mzvg een trotse moeder D.
- Het was geweldig heel erg bedankt voor deze waanzinnige middag.
- Het was echt een hele mooie nieuwe ervaring voor ons. Super leuk we hebben heel erg genoten!! Ramona
- Super bedankt voor de kaartjes! We hebben een ongelofelijke avond gehad. Een avond die we niet hadden kunnen hebben als u geen sponsor was. Mijn dank is groot(s)! Met vriendelijke groet, Nikita
- had als verassing voor mijn vrouw gegeven omdat ze er al heel lang naar toe wou gaan door jullie heeft ze een top middag beleefd. nogmaals hartelijke dank daar voor. W.
- Vorig weekend hebben drie vrienden en ik echt enorm genoten van het concert van Guus Meeuwis. Het was een belevenis om nooit te vergeten! Zo’n heel stadion, de sfeer, heerlijk 😁 bij deze superbedankt!!!! Groetjes Patricia Ps. Normaal gesproken heb ik geen financiële ruimte hiervoor, nu kon het dankzij jullie (sponsor en quiet)!
- Hallo Nogmaals wil ik jullie hartelijk danken en kan ik het niet genoeg zeggen hoe fijne gezellige grandioze middag jullie mij hebben bezorgd. Guusje zingt het liedje van genoten Nou ik heb ZEER ZEKER GENOTEN !HET WAS GRANDIOOS NOGMAALS M’N HARTELIJKE DAG TOT VOLGEND JAAR! GROETJES
- Eindelijk had ik weer een keer het gevoel erbij te horen.Ik was erg blij om uitgeloot te worden. Afgelopen jaren zijn veel mensen die ik ken naar het concert van guus meeuwis geweest, dus ik had er al veel over gehoord. Maar de financiën lieten het niet toe. Dit jaar kon ik er via jullie wel een keer heen, ik heb m’n nichtje van 15 mee kunnen nemen. Wat het extra bijzonder maakte. Alles ging gesmeerd, de organisatie van dit evenement is geweldig. We hebben gedanst, meegezongen en een geweldige tijd gehad met elkaar, maar ook de mensen die om ons heen zaten. Het was echt super gezellig. En kan het nu ook iedereen aanraden. Bedankt voor deze geweldige belevenis. Ik zal het nooit vergeten en m’n nichtje ook niet.Bedankt vanuit een warm hart. De groeten met een zacht G van Sacha!
- Hoi
We hebben zeer zeker genoten het was Groots. Astrid - Wij hebben het echt fantastisch gehad! De zitplaatsen waren perfect, goed uitzicht en niet te warm en ook ideaal dat de barretjes zich daaronder bevonden. Vrijwel alle liedjes konden we luidkeels meezingen en mijn stem was die dag daarna ook echt verdwenen. De sfeer was top en ik ben super dankbaar dat wij uitgeloot zijn, het was erg lang geleden dat wij een dagje uit zijn geweest. Ik ben met mijn moeder, zus en broer gegaan en zij zijn jullie ook super dankbaar! Met vriendelijke groet, Patricia
- Hoi Het was een leuke ervaring we hebben genoten van het lekkere weer en de goeie sfeer in het psv stadion Gr
- Ik wil de sponsor bedanken voor de geweldige dag het wat echt een super ervaring nogmaals heel veel dank Mvg Jan
- Het was een hele leuke gezellige dag Bij Guus Meeuwis Super bedankt Mvg ursulaBericht van Univé
https://samen.unive.nl/eindhoven/h/4256/562/17983/Cultuur/Genieten-met-een-grote-G-