Contact Tilburg

Wouter Hoekstra is teamleider en het aanspreekpunt voor alle zaken rondom Quiet Community Tilburg en is te bereiken via wouter@quiet.nl.

Quiet Community Tilburg
Hoflaan 23
5044 HA Tilburg
013-7820102

Smoelenboek

cof

Wouter Hoekstra

is de teamleider van Quiet Community Tilburg.

wouter@quiet.nl

Schermafbeelding 2018-07-10 om 14.42.57

Esther Croes

geeft leiding aan de sponsorwerving.

esther@quiet.nl

César Becx

is aanspreekpunt voor de communicatie via site, Facebook, nieuwsbrieven en artikelen.

communicatie@quiet.nl

Schermafbeelding 2018-07-10 om 14.53.19

René Verhoeven

zorgt als vrijwilligerscoördinator voor de aansturing van de diverse teams.

rene@quiet.nl

_DSC7638

Yvette ten Brink

werft sponsors én is verantwoordelijk voor de vormgeving van onze uitingen.

yvette@quiet.nl

Wesley

Wesley Nooijens

werft sponsors voor Quiet Community Tilburg.

wesley@quiet.nl

Annemieke van Riel

is als officemanager elke ochtend aanwezig voor al je vragen op 013-7820102.

annemieke@quiet.nl

Schermafbeelding 2018-07-10 om 14.48.06

  Henny van Erp      Taalman Kip

coördineert de activiteiten van het inschrijfteam.

members-tilburg@quiet.nl

111111

Nadia El-Merini

zet zich in voor het inschrijfteam en coördineert member-to-member.

member2member@quiet.nl

Gwendaly Alberto

Gwendaly Alberto

coördineert samen met Emilie de activiteiten van het belteam.

belteam-tilburg@quiet.nl

Emilie Waarts

Emilie Waarts

coördineert samen met Gwendaly de activiteiten van het belteam.

belteam-tilburg@quiet.nl

0

Stefan Jansen

is bestuursvoorzitter van de Stichting Quiet Community Tilburg.

stefan@quiet.nl

36222383_1770186963074541_3509840982164111360_o

Paul de Kok

is penningmeester van de Stichting Quiet Community Tilburg.

paul@quiet.nl

Petra

Petra van Zuilen

is secretaris van het bestuur van de Stichting Quiet Community Tilburg.

petra@quiet.nl

Judith

Judith van Herwaarden

is bestuurslid van de Stichting Quiet Community Tilburg.

judith@quiet.nl

0

Erwin Boons

is bestuurslid van de Stichting Quiet Community Tilburg.

erwin@quiet.nl

_DSC7762

Ralf Embrechts

is de mede-oprichter en ambassadeur van Quiet.

ralf@quiet.nl

26165447_120184825449139_9012285512537514649_n

Eric Rugebregt

is ambassadeur en vrijwilliger van Quiet.

Winkelmandje Item Removed. Undo
  • No products in the cart.

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor de landelijke Quiet-nieuwsbrief en we houden je op de hoogte!

Bedankt, je bent nu ingeschreven voor de landelijke nieuwsbrief van Quiet!