Contact Tilburg

Voor alle zaken rondom Quiet Community Tilburg kun je e-mailen naar info@quiettilburg.nl.

Quiet Community Tilburg
Hoflaan 23
5044 HA Tilburg
013-7820102

Team Quiet Community

Tilburg_Chantal_van_Rijswijk_LR10

Chantal van Rijswijk

is teamleider van Quiet Tilburg

chantal@quiet.nl

Tilburg_René_Verhoeven_LR02

René Verhoeven

zorgt als vrijwilligerscoördinator voor de aansturing van de diverse teams

rene@quiet.nl

Tilburg_Yvette_ten_Brink_LR

Yvette ten Brink

werft sponsors voor Quiet Community Tilburg

yvette@quiet.nl

Frank van Kempen

werft sponsors voor Quiet Community Tilburg

frank@quiettilburg.nl

Noortje de Nijs

verzorgt de backoffice bij het sponsorteam

noortje@quiet.nl

Bas van Duren

is aanspreekpunt voor de communicatie

bas@quiettilburg.nl

Quiet-medewerkers-HR06

Annemieke van Riel

is als officemanager elke ochtend aanwezig voor al je vragen op 013-7820102

annemieke@quiet.nl

Quiet-LR02

Hans Kokke

 

helpt als matchmaker onze members met hun vragen

hans@quiettilburg.nl

Quiet-okt22-LR01

Patrick Stalpers

is voorzitter van de Stichting Quiet Community Tilburg

patrick@quiettilburg.nl

Quiet-okt22-LR02

Martijn de Bont

is penningmeester van de Stichting Quiet Community Tilburg

martijn@quiettilburg.nl

Tilburg_Maartje_Mutsaers_LR08

Maartje Mutsaers

is secretaris van de Stichting Quiet Community Tilburg

maartje@quiet.nl

Tilburg_Judith_van_Herwaarden_LR01

Judith van Herwaarden

is bestuurslid van de Stichting Quiet Community Tilburg

judith@quiet.nl

Tilburg_Petra_van_Zuilen_LR11

Petra van Zuilen

is bestuurslid van de Stichting Quiet Community Tilburg

petra@quiet.nl

Tilburg_Peggy_Bressers_LR12

Peggy Bressers

is bestuurslid van de Stichting Quiet Community Tilburg

Peggy.bressers@quiet.nl

_DSC7762

Ralf Embrechts

is de mede-oprichter en ambassadeur van Quiet

ralf@quiet.nl

Winkelmandje