Contact Tilburg

René Verhoeven is het aanspreekpunt voor alle zaken rondom Quiet Community Tilburg en is te bereiken via rene@quiet.nl.

Quiet Community
Boomstraat 131
5038 GP Tilburg
013-7820102

Smoelenboek

Schermafbeelding 2018-07-10 om 14.51.35

Jean-Pierre Joos

coördineert als projectmanager onder andere het digitale platform en de uitrol van het Quiet-concept naar andere steden.

jp@quiet.nl

Schermafbeelding 2018-07-10 om 14.42.57

Esther Croes

is verantwoordelijk voor de sponsorwerving.

esther@quiet.nl

_DSC7638

Yvette ten Brink

werft sponsors én is verantwoordelijk voor de vormgeving van onze uitingen.

yvette@quiet.nl

Schermafbeelding 2018-07-10 om 14.40.21

Lisa Mulder

is verantwoordelijk voor het digitale platform en coördineert de uitrol.

lisa@quiet.nl

Schermafbeelding 2018-07-10 om 14.53.19

René Verhoeven

regelt de dagelijkse gang van zaken, stuurt de vrijwilligers aan en bouwt het empowerment van (en met!) de members verder uit.

rene@quiet.nl

PastedGraphic-3

César Becx

is aanspreekpunt voor de communicatie via site, Facebook, nieuwsbrieven en artikelen.

communicatie@quiet.nl

Annemieke van Riel

officemanager en is elke ochtend aanwezig voor al je vragen op 013-7820102.

annemieke@quiet.nl

Schermafbeelding 2018-07-10 om 14.48.06

  Henny van Erp      Taalman Kip

coördineert de activiteiten van het inschrijfteam.

members-tilburg@quiet.nl

01

  Anke Baijens

werft sponsors en is relatiebeheerder.

anke@quiet.nl

_DSC7622

  Naima Niya

zorgt voor empowerment doordat zij members stimuleert hun eigen talenten te ontdekken en benutten.

naima@quiet.nl

Marieke

Marieke van Bommel-Bekker

is de bestuursvoorzitter van de Stichting Quiet 500.

marieke@quiet.nl

36222383_1770186963074541_3509840982164111360_o

Paul de Kok

is de penningmeester van de Stichting Quiet 500.

paul@quiet500.nl

HU-FMR-lector-Nadja-lr-7333-800x445

Nadja Jungmann

is bestuurslid van de Stichting Quiet 500.

nadja.jungmann@socialforce.nl

0

Stefan Jansen

is bestuurslid van de Stichting Quiet 500.

_DSC7762

Ralf Embrechts

is de mede-oprichter en ambassadeur van Quiet.

info@quiet500.nl

26165447_120184825449139_9012285512537514649_n

Eric Rugebregt

is ambassadeur en vrijwilliger van Quiet.

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor de Quiet-nieuwsbrief en we houden je op de hoogte!

Bedankt, je bent nu ingeschreven voor de nieuwsbrief van Quiet!

Pin It on Pinterest