Contact Tilburg

Voor alle zaken rondom Quiet Community Tilburg kun je e-mailen naar tilburg@quiet.nl.

Quiet Community Tilburg
Hoflaan 23
5044 HA Tilburg
013-7820102

Wie is wie?

Quiet-LR10

Chantal van Rijswijk

is teamleider van Quiet Tilburg

chantal@quiet.nl

Schermafbeelding 2018-07-10 om 14.42.57

Esther Croes

geeft leiding aan de sponsorwerving.

esther@quiet.nl

Quiet-LR02

René Verhoeven

zorgt als vrijwilligerscoördinator voor de aansturing van de diverse teams.

rene@quiet.nl

Quiet-HR06

César Becx

is aanspreekpunt voor de communicatie.

communicatie@quiet.nl

Quiet-HR04

Yvette ten Brink

werft sponsors én is verantwoordelijk voor de vormgeving van onze uitingen.

yvette@quiet.nl

Quiet-LR03

Wesley Nooijens

werft sponsors voor Quiet Community Tilburg.

wesley@quiet.nl

Quiet-LR05

Annemieke van Riel

is als officemanager elke ochtend aanwezig voor al je vragen op 013-7820102.

annemieke@quiet.nl

Gwendaly Alberto

Gwendaly Alberto

coördineert de activiteiten van het belteam.

belteam-tilburg@quiet.nl

Quiet-LR09

Stefan Jansen

is voorzitter van de Stichting Quiet Community Tilburg.

stefan@quiet.nl

Quiet-LR07

Paul de Kok

is penningmeester van de Stichting Quiet Community Tilburg.

paul@quiet.nl

Quiet-LR08

Maartje Mutsaers

is secretaris van de Stichting Quiet Community Tilburg.

maartje@quiet.nl

Quiet-LR01

Judith van Herwaarden

is bestuurslid van de Stichting Quiet Community Tilburg.

judith@quiet.nl

Quiet-LR11

Petra van Zuilen

is bestuurslid van de Stichting Quiet Community Tilburg.

petra@quiet.nl

Quiet-LR12

Peggy Bressers

is bestuurslid van de Stichting Quiet Community Tilburg.

Peggy.bressers@quiet.nl

_DSC7762

Ralf Embrechts

is de mede-oprichter en ambassadeur van Quiet.

ralf@quiet.nl

26165447_120184825449139_9012285512537514649_n

Eric Rugebregt

is ambassadeur en vrijwilliger van Quiet.

Winkelmandje
  • No products in the cart.