Contact Tilburg

Voor alle zaken rondom Quiet Community Tilburg kun je e-mailen naar tilburg@quiet.nl.

Quiet Community Tilburg
Hoflaan 23
5044 HA Tilburg
013-7820102

Wie is wie?

Tilburg_Chantal_van_Rijswijk_LR10

Chantal van Rijswijk

is teamleider van Quiet Tilburg

chantal@quiet.nl

Tilburg_René_Verhoeven_LR02

René Verhoeven

zorgt als vrijwilligerscoördinator voor de aansturing van de diverse teams

rene@quiet.nl

Tilburg_Yvette_ten_Brink_LR

Yvette ten Brink

werft sponsors voor Quiet Community Tilburg

yvette@quiet.nl

Wesley Nooijens

werft sponsors voor Quiet Community Tilburg

wesley@quiet.nl

Noortje de Nijs

verzorgt de backoffice bij het sponsorteam

noortje@quiet.nl

César Becx

is aanspreekpunt voor de communicatie

communicatie@quiet.nl

Tilburg_Annemieke_van_Riel_LR05

Annemieke van Riel

is als officemanager elke ochtend aanwezig voor al je vragen op 013-7820102

annemieke@quiet.nl

Gwendaly Alberto

Gwendaly Alberto

coördineert de activiteiten van het belteam

belteam-tilburg@quiet.nl

Tilburg_Stefan_Jansen_LR09

Stefan Jansen

is voorzitter van de Stichting Quiet Community Tilburg

stefan@quiet.nl

Tilburg_Paul_de_Kok_LR07

Paul de Kok

is penningmeester van de Stichting Quiet Community Tilburg

paul@quiet.nl

Tilburg_Maartje_Mutsaers_LR08

Maartje Mutsaers

is secretaris van de Stichting Quiet Community Tilburg

maartje@quiet.nl

Tilburg_Judith_van_Herwaarden_LR01

Judith van Herwaarden

is bestuurslid van de Stichting Quiet Community Tilburg

judith@quiet.nl

Tilburg_Petra_van_Zuilen_LR11

Petra van Zuilen

is bestuurslid van de Stichting Quiet Community Tilburg

petra@quiet.nl

Tilburg_Peggy_Bressers_LR12

Peggy Bressers

is bestuurslid van de Stichting Quiet Community Tilburg

Peggy.bressers@quiet.nl

_DSC7762

Ralf Embrechts

is de mede-oprichter en ambassadeur van Quiet

ralf@quiet.nl

26165447_120184825449139_9012285512537514649_n

Eric Rugebregt

is ambassadeur en vrijwilliger van Quiet

Winkelmandje
  • No products in the cart.