Contact Den Haag

Quiet Den Haag
Scheepersstraat 136
2572 AN Den Haag

denhaag@quiet.nl.
KvK: 86130420
RISN: 863872220
IBAN: NL24ABNA0112399460
070-3176819

Quiet Den Haag is gevestigd in het Transvaalkwartier aan de Scheepersstraat 136. Enthousiaste vrijwilligers organiseren een inloopochtend waar members terecht kunnen voor een kopje koffie, informatie over Quiet, het ophalen van het Quiet-pasje, vouchers, producten of gewoon een goed gesprek!
Loop gerust een keer binnen om kennis te maken met Quiet.

Team Quiet Community

Tine Strous-Delaere Quiet Den Haag

Tine Strous-Delaere

is de coördinator members en projectleider.

tine.strous.delaere@quiet.nl
06-11298815

Hein Wijnen Quiet Den Haag (3)

Hein Wijnen

is initiatiefnemer en coördinator sponsoring.

hein.wijnen@quiet.nl
06-21603764

Wilma Immers Quiet Den Haag

Wilma Immers

is coördinator van onze vrijwilligers en members.

wilma.immers@quiet.nl
06-21815623

Rabia Mermi Quiet Den Haag

Rabia Mermi

is aanspreekpunt voor communicatie en sociale media.

rabia.mermi@quiet.nl
06-21695338

Winita Acharju

Winita Acharju

is de secretaris.

winita.acharju@quiet.nl

Jan-Ite de Ruijter Quiet Den Haag

Jan-Ite de Ruijter

is de bestuursvoorzitter.

jan-ite.de.ruijter@quiet.nl

Evert Wind Quiet Den Haag

Evert Wind

is de penningmeester.

evert.wind@quiet.nl

Winkelmandje