Contact Den Haag

Quiet Den Haag
Scheepersstraat 136
2572 AN Den Haag

denhaag@quiet.nl.
KvK: 86130420

Quiet Den Haag is gevestigd in het Transvaalkwartier aan de Scheepersstraat 136. Enthousiaste vrijwilligers organiseren een inloopochtend waar members terecht kunnen voor een kopje koffie, informatie over Quiet, het ophalen van het Quiet-pasje, vouchers, producten of gewoon een goed gesprek!
Loop gerust een keer binnen om kennis te maken met Quiet.

Smoelenboek

Hein Wijnen

Hein Wijnen

is initiatiefnemer en coördinator sponsoring.

hein.wijnen@quiet.nl

Wilma Immers

Wilma Immers

is coördinator van onze vrijwilligers.

wilma.immers@quiet.nl

Rabia Mermi Quiet Den Haag

Rabia Mermi

is aanspreekpunt voor communicatie.

rabia.mermi@quiet.nl

Evert Wind Quit Den Haag

Evert Wind

is de bestuursvoorzitter.

evert.wind@quiet.nl

Qinita Acharju Quiet Den Haag

Winita Acharju

is de penningmeester.

winita.acharju@quiet.nl

Tine Strous-Delaere Quiet Den Haag

Tine Strous-Delaere

is de secretaris.

tine.strous.delaere@quiet.nl

Winkelmandje
  • No products in the cart.