
Geef Quiet een Appeltje van Oranje
Het thema van de Appeltjes van Oranje is dit jaar Onmisbare schakels. Quiet is zo'n onmisbare schakel in de Roosendaalse samenleving. Met veel enthousiasme mogen wij bekend maken dat wij een van de genomineerden zijn om kans te maken op een Appeltje van Oranje.
Er er zijn slechts drie Appeltjes van Oranje te vergeven. Het aantal stemmen dat de kanshebbers krijgt, bepaalt mede wie er doordringen naar de laatste tien nominatieplaatsen. Hieruit worden door een jury uiteindelijk de drie winnaars gekozen.
Prijs
De prijzen worden in oktober uitgereikt door Koning in Máxima, beschermvrouwe van het Oranje Fonds. De drie winnaars ontvangen een bronzen beeldje, gemaakt door Prinses Beatrix, en een geldbedrag van 25.000 euro.
Vind jij ook dat Quiet een Appeltje verdient? Stem dan nu! Stemmen kan tot en met 28 mei via stem.oranjefonds.nl/quiet.