Contact

Vanuit Quiet Nationaal is projectmanager Jean-Pierre Joos verantwoordelijk voor de uitrol van de Quiet Community’s naar andere steden: jp@quiet.nl.

Met vragen over Stichting Quiet 500 kun je terecht bij voorzitter Marieke van Bommel-Bekker: marieke@quiet.nl.

Met vragen over het tijdschrift Quiet 500 kun je terecht bij Ralf Embrechts: info@quiet500.nl.

Contactgegevens
Quiet Community’s

Zelf een Quiet Community starten?

In 2015 ging in Tilburg de eerste Quiet Community van start. Inmiddels is er al in zeven gemeenten een QC. Bij Quiet Nederland krijgen we veel vragen en aanvragen van potentiële initiatiefnemers: hoe kan ik in mijn gemeente of regio ook een QC starten? Daar geven we graag antwoord op!

Den Bosch

Triniteitstraat 19
5211 KW Den Bosch
073-2032580
denbosch@quiet.nl

Drechtsteden

Vlak 2
3311 AT Dordrecht
06-45357672
drechtsteden@quiet.nl

Groningen

Ulgersmaweg 57
9731 BL Groningen
050-2112969
groningen@quiet.nl

Hilvarenbeek

Nog geen vast adres
Hilvarenbeek
06-15535729
hilvarenbeek@quiet.nl

Maastricht

Aartshertogenplein 24
6226 XZ Maastricht
06-11511866
maastricht@quiet.nl

Rotterdam

Ambachtsplein 141
3068 GV Rotterdam
010-2204118
rotterdam@quiet.nl

Tilburg

Hoflaan 23
5044 HA Tilburg
013-7820102
tilburg@quiet.nl

Stichting Quiet 500 is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel: 58866469.

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor de Quiet-nieuwsbrief en we houden je op de hoogte!

Bedankt, je bent nu ingeschreven voor de nieuwsbrief van Quiet!

Pin It on Pinterest