Contact

Quiet Nederland

Het team van Quiet Nederland is verantwoordelijk voor de uitrol van Quiet Community’s naar andere steden. Je bereikt ze via info@quiet.nl.

Met vragen over Stichting Quiet Nederland kun je terecht bij voorzitter Marieke van Bommel-Bekker: marieke@quiet.nl.

Met vragen over de armoedeglossy Quiet 500 kun je terecht bij Ralf Embrechts: ralf@quiet.nl.

Stichting Quiet Nederland is een Culturele ANBI, RSIN 853215157 en staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel: 58866469.

Zelf een Quiet Community starten?

In 2015 ging in Tilburg de eerste Quiet Community van start. Gelukkig groeien we gestaag door. Bij Quiet Nederland krijgen we veel vragen en aanvragen van potentiële initiatiefnemers: hoe kan ik in mijn gemeente of regio ook een QC starten? Daar geven we graag antwoord op!

Contact

Quiet Nederland

Het team van Quiet Nederland is verantwoordelijk voor de uitrol van de Quiet Community’s naar andere steden: info@quiet.nl.

Met vragen over Stichting Quiet Nederland kun je terecht bij voorzitter Marieke van Bommel-Bekker: marieke@quiet.nl.

Met vragen over het magazine Quiet 500 kun je terecht bij Ralf Embrechts: ralf@quiet.nl.

Stichting Quiet Nederland is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel: 58866469 en heeft een Culturele ANBI Status.

Contact 

Quiet Community’s

Direct contact opnemen met een Quiet Community?
Hier vind je onze contactgegevens per stad!

Contactgegevens
Quiet Community’s

Zelf een Quiet Community starten?

In 2015 ging in Tilburg de eerste Quiet Community van start. Gelukkig groeien we gestaag door. Bij Quiet Nederland krijgen we veel vragen en aanvragen van potentiële initiatiefnemers: hoe kan ik in mijn gemeente of regio ook een QC starten? Daar geven we graag antwoord op!

Breda

Veilingkade 7
4815 HC Breda
06-41527508

breda@quiet.nl

Den Bosch

Hinthamerstraat 74
5211 MR Den Bosch
(postadres: Hinthamerstraat 72-74)
073-2032580
denbosch@quiet.nl

Den Haag

Scheepersstraat 136
2572 AN Den Haag

denhaag@quiet.nl

Drechtsteden

Aardappelmarkt 19
3311 BA Dordrecht
06-45357672
drechtsteden@quiet.nl

Eindhoven

Postadres:
Mendelssohnlaan 46
5653 BD Eindhoven
06-21373486
eindhoven@quiet.nl

Groningen

Oosterhamriklaan 101-115
9715 PA Groningen
050-2112969
groningen@quiet.nl

Hilvarenbeek

Varkensmarkt 3
5081 CP  Hilvarenbeek
06-15535729
hilvarenbeek@quiet.nl

Maastricht

Aartshertogenplein 24
6226 XZ Maastricht
06-11511866
maastricht@quiet.nl

Nijmegen

Vlietstraat 20-22
6542 SL Nijmegen
06-389 73 005
nijmegen@quiet.nl

Oss

Brederostraat 46
5344 VB  Oss

oss@quiet.nl

Roosendaal

Markt 79
4701 PC  Roosendaal
06-19718139
roosendaal@quiet.nl

Rotterdam

Voor info

06-5141 3881
info@quiet.nl

Tilburg

Hoflaan 23
5044 HA Tilburg
013-7820102
tilburg@quiet.nl

Winkelmandje