Contact Maastricht

De enthousiaste vrijwilligers van de Quiet Community Maastricht organiseren iedere maandag- en woensdagochtend  van 10.00 tot 12.00 uur  een inloopochtend waar members terecht kunnen voor een kopje koffie, informatie over Quiet, het ophalen van het Quiet-pasje, vouchers, producten of gewoon een goed gesprek!
Loop gerust een keer binnen om kennis te maken met Quiet.

Locatie
Aartshertogenplein 24
6226 XZ
Maastricht

maastricht@quiet.nl
043 201 2277
(maandag en woensdag tussen 10.00 en 12.00 uur)

Smoelenboek

Mardoeka Christensen

projectleider
Mardoeka.christensen@quiet.nl

Kees Smit

projectleider
Kees@quiet.nl

Iris de Graaf

Iris de Graaf

coördinator sponsoren

maastricht@quiet.nl

Carola

Carola Stirler

coördinator communicatie

communicatie-maastricht@quiet.nl

Marieke

Marieke Esseling

coördinator members

members-maastricht@quiet.nl

Loe

Loe Gossieau

coördinator vrijwilligers

vrijwilligers-maastricht@quiet.nl

5

Wil van Aubel

secretaris QCM
wil@quiet.nl

Ward Vijgen

Ward Vijgen

voorzitter a.i.
ward.vijgen@quiet.nl

Jos de Bruyn

penningmeester QCM
jos@quiet.nl

Rino Soeters

bestuurslid QCM
rino.soeters@quiet.nl

Winkelmandje Item Removed. Undo
  • No products in the cart.