Contact Maastricht

Maastricht heeft meer armoede dan gemiddeld in Nederland: 13,7% huishoudens moeten rondkomen van maximaal 110% van het sociaal minimum (Nederland 11,7%). Het aantal huishoudens dat langer dan drie jaar in armoede leeft in Maastricht is 4%, tegenover een landelijk gemiddelde van 2,6%. Deze cijfers maken indruk en daarom zijn wij ook in Maastricht met het Quiet Community- principe aan de slag gegaan.

Quiet Community verbindt mensen die met weinig middelen van bestaan moeten leven (members) met bedrijven (sponsoren) in de regio. Members kunnen zich gratis inschrijven. Via het digitale systeem krijgen zij producten/diensten van de sponsoren aangeboden. Lekker uit eten, naar het theater, de film of lunchen bij de kinderboerderij.
Vindt iemand die je helpt met solliciteren, juridische en financiële zaken weer op orde te krijgen of je talenten te (her)ontdekken om zo weer invloed te krijgen op je eigen situatie.

Iedere maandagochtend is onze inlooplocatie geopend tussen 10.00 en 12.30 uur. Je kunt dan langskomen om uitleg te krijgen over Quiet en om je in te laten schrijven. Het is er sowieso altijd gezellig, de koffie staat klaar en brood en lekkers wordt gesponsored door Talentino.

Locatie:
Aartshertogenplein 24,
voormalig schoolgebouw Maris Stella,
Wittevrouwenveld, Maastricht

Eerst meer weten? Mail naar members-maastricht@quiet.nl.

Smoelenboek

Mardoeka Christensen

projectleider
Mardoeka.christensen@quiet.nl

Iris de Graaf

Iris de Graaf

coördinator sponsoren

maastricht@quiet.nl

Carola Stirler

Carola Stirler

coördinator communicatie

quiet-maastricht@quiet.nl

Marieke

Marieke Esseling

coördinator members

members-maastricht@quiet.nl

5

Wil van Aubel

secretaris QCM
wil@quiet.nl

Ward Vijgen

Ward Vijgen

voorzitter a.i.
ward@quiet.nl

Jos de Bruyn

penningmeester QCM
jos@quiet.nl

Rino Soeters

bestuurslid QCM
rino@quiet.nl

Winkelmandje Item Removed. Undo
  • No products in the cart.

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor de landelijke Quiet-nieuwsbrief en we houden je op de hoogte!

Bedankt, je bent nu ingeschreven voor de landelijke nieuwsbrief van Quiet!