Wij zijn Quiet Nijmegen

Vlietstraat 20-22
6542 SL Nijmegen

nijmegen@quiet.nl

06-38973005

We zijn doorgaans aanwezig op:
dinsdag tussen 10.00 en 13.00 uur
woensdag tussen 10.00 en 13.00 uur
(member-inloop van 10.00 – 12.00 uur)
vrijdag tussen 14.00 – 18.00 uur

Team Quiet Nijmegen

Brigitte Theeuwen

initiatiefnemer & voorzitter
brigitte.theeuwen@quiet.nl

 Vincent de Jong

initiatiefnemer & vice-voorzitter
sponsorteam
vincent.dejong@quiet.nl

Stephanie Hardesmeets

initiatiefnemer
communicatieteam
stephanie.hardesmeets@quiet.nl
communicatieNijmegen@quiet.nl

Jos Egberts

initiatiefnemer & penningmeester
jos.egberts@quiet.nl

Wim Benda

penningmeester
wim.benda@quiet.nl

Diana Stunnenberg

Algemeen Projectleider
diana.stunnenberg@quiet.nl
06- 38 38 72 27

Adriaan Kodde

projectleider members versterken
adriaan.kodde@quiet.nl

Jij?

Neem contact met ons op!

Mia Peters

sponsorteam, belteam, dashboardteam & fotograaf
mia.peters@quiet.nl

Ria Kleyzen

belteam
Ria@Quiet.nl

Henk van Herpen

coördinator inschrijfteam
Henk.van.Herpen@Quiet.nl

Sanne

dashboardteam & coördinator communicatieteam
CommunicatieNijmegen@quiet.nl
Sanne@quiet.nl

Ans Theunissen

inloopteam

Bram Verdonk

stagiair

Vicky Simon

Marianne Litjes

inloopteam

Fabian Polman

inschrijfteam

foto van Melisa

Melisa Ciçek

communicatieteam
CommunicatieNijmegen@quiet.nl

Anna Schreiner

sponsorteam

Joël de Booys

David Coster

Gerry Buijks

inloopteam

foto van Derek

Derek Neijman

Derek.Neijman@quiet.nl

Tjerry Verhoeven

sponsorteam

Eveline Knibbeler

project gezondheid
e.knibbeler@kb-consult.nl

Guus Busser

project gezondheid

 

foto van Anouk

Anouk Donkers

activiteitenteam
anouk.donkers@quiet.nl

Hans Jansen

Juliet Moeljoredjo

belteam
juliet.moeljoredjo@quiet.nl

Celia Okoro

sponsorteam

Bram Wolters

communicatieteam
CommunicatieNijmegen@quiet.nl

Lobke van de Graaf

Nan

inschrijfteam

Winkelmandje