Contact Nijmegen

Stichting Quiet Nijmegen
kvk-nummer: 7341062

Postadres:
Bronsgeeststraat 21
6541 ZJ Nijmegen

Bezoekadres:
Cargadoorweg 10
nijmegen@quiet.nl
06-38973005

 

Quiet Community Nijmegen is gevestigd op de Cargadoorweg 10. We zijn doorgaans aanwezig op woensdagen en vrijdagen. Bezoek op afspraak.

Smoelenboek

Brigitte Theeuwen

initiatiefnemer & voorzitter

brigitte.theeuwen@quiet.nl

 Vincent de Jong

initiatiefnemer & vice-voorzitter

vincent.dejong@quiet.nl

Stephanie Hardesmeets

initiatiefnemer & secretaris

stephanie.hardesmeets@quiet.nl

Jos Egberts

initiatiefnemer & penningmeester

jos.egberts@quiet.nl

Joël de Booys

projectleider

joel@quiet.nl

Mia Peters

lid sponsorteam

mia.peters@quiet.nl

Ellen Aalders

lid communicatieteam

eaalders@gmail.com

Annemieke Hendriks

communicatie en social media

Anna Schreiner

lid sponsorteam

Sima Ghanem

lid memberteam

Rebecca van Veen

communicatie- en memberteam

Marion Cloosterman

administratie

marion.cloosterman@quiet.nl

Fabian Polman

lid memberteam

Pauline Chew

lid sponsorteam

Sanne Streefkerk

lid communicatieteam

Bram Wolters

lid communicatieteam

Celia Okoro

lid sponsorteam

Winkelmandje Item Removed. Undo
  • No products in the cart.