Contact Nijmegen

Stichting Quiet Nijmegen
kvk-nummer: 7341062

Adres:
Vlietstraat 20-22
6542 SL Nijmegen
nijmegen@quiet.nl
06-38973005

 

Quiet Community Nijmegen is gevestigd op de Vlietstraat.
We zijn doorgaans aanwezig op:
dinsdag tussen 10.00 en 13.00 uur
woensdag tussen 10.00 en 13.00 uur
vrijdag tussen 14.00 – 18.00 uur
Er is iedere woensdag een inloop van 09.30 – 12.00 uur.

Smoelenboek

Brigitte Theeuwen

initiatiefnemer & voorzitter

brigitte.theeuwen@quiet.nl

 Vincent de Jong

initiatiefnemer & vice-voorzitter
sponsorteam

vincent.dejong@quiet.nl

Stephanie Hardesmeets

initiatiefnemer & secretaris
communicatieteam

stephanie.hardesmeets@quiet.nl
communicatieNijmegen@quiet.nl

Jos Egberts

initiatiefnemer & penningmeester

jos.egberts@quiet.nl

Wim Benda

penningmeester

Diana Stunnenberg

Algemeen Projectleider

diana.stunnenberg@quiet.nl
06- 38 38 72 27

Ria Kleyzen

ondersteuning teams & belteam

Adriaan Kodde

projectleider members versterken

adriaan.kodde@quiet.nl

Henk van Herpen

memberteam

foto van stagiar Derek

Derek Neijman

stagiair

derek.neijman@quiet.nl

Marion Cloosterman

administratie

marion.cloosterman@quiet.nl

Anna Schreiner

sponsorteam

Fabian Polman

memberteam

Mia Peters

sponsorteam, belteam & fotograaf

mia.peters@quiet.nl

foto van Irene

Irene  Miller

gastvrouw

foto van Melisa

Melisa Ciçek

sponsorteam & ondersteuning activiteiten

melisacicek2906@gmail.com

Gerry Buijks

gastvrouw

Marije Visscher

sponsorteam

Marije@quiet.nl

Eveline Knibbeler

e.knibbeler@kb-consult.nl

Guus Busser

foto van Anouk

Anouk Donkers

sponsorteam & ondersteuning activiteiten

anouk.donkers@quiet.nl

Juliet Moeljoredjo

belteam
juliet.moeljoredjo@quiet.nl

Celia Okoro

sponsorteam

Hans Jansen

sponsorteam

Tjerry Verhoeven

sponsorteam

Bram Wolters

communicatieteam

Sanne Streefkerk

communicatieteam

CommunicatieNijmegen@quiet.nl
Sanne@quiet.nl

Astrid

sponsorteam

David Coster

ondersteuning activiteiten

Nan

memberteam

Jelmer Nieuwenhuis
Onderzoeksstagiair

Winkelmandje
  • No products in the cart.