Contact Quiet Groningen

Quiet Groningen
Oosterhamriklaan 101-115
9715 PA Groningen
050-2112969
(di en don)

groningen@quiet.nl

Rek.nr. NL 46 TRIO 0338 7465 87

Quiet Groningen is gevestigd aan de Oosterhamriklaan 101-115 (naast kledingbank Maxima). Elke dinsdag organiseren we een gezellige, open Quiet inloop van 10 tot 11.30 uur.  Hier kan je langskomen voor informatie over Quiet, inschrijven, ophalen Quiet-pasje, producten of bonnen, een goed gesprek of meedoen aan een leuke workshop. Koffie staat klaar!

Zie ook onze Facebook-pagina voor meer informatie. Of stuur ons een mail: groningen@quiet.nl, we nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.

Team

Foto Marjan Website (N)

Marjan Moesker

Projectleider

marjan@quiet.nl
20230109 160330

Lodewijk van Gaalen

Projectadviseur

lodewijk.van.gaalen@quiet.nl
UNADJUSTEDNONRAW Thumb 12Cd

Corine Nas

Office Coördinator

050-2112969

corine.nas@quiet.nl
Verspiek

Henk Verspiek

Sponsoren en Relatiebeheer

06-22034300

henk@quiet.nl
Thea

Thea Riemersma

Coördinator Members

050-2112969

thea.riemersma@quiet.nl

Bestuur

Foto Marjan Website

Marjan Moesker

Voorzitter

marjan@quiet.nl
Antoinette 170X170

Antoinette Bernhard

Secretaris

Willem Waard Scaled 170X170

Willem Waard

Penningmeester

Winkelwagen

winkelwagen is leeg
  • {{#Name}}

    {{Name}}

    {{/Name}} {{^Name}}

    {{Uid}}

    {{/Name}}
    {{LinePrice}}
  • {{#Name}}

    {{Name}}

    {{/Name}} {{^Name}}

    {{Uid}}

    {{/Name}}
    {{LinePrice}}
    {{#CustomFields}}
    {{Name}}: {{Value}}
    {{/CustomFields}}
  • Gegevens