Contact Quiet Nijmegen

Quiet Nijmegen
Vlietstraat 20-22
6542 SL Nijmegen
nijmegen@quiet.nl
06-38973005
kvk-nummer: 73141062

We zijn doorgaans aanwezig op:
dinsdag tussen 10.00 en 13.00 uur
woensdag tussen 10.00 en 13.00 uur
(member-inloop van 10.00 – 12.00 uur)
vrijdag tussen 13.00 – 16.00 uur

Bestuur

Foto Teddy Vrijmoet 2021 Lindenberg Fotograaf Dennis Vloedmans 300X300

Teddy Vrijmoet

Voorzitter

DSC07752 E1545295228418 660X660

Vincent de Jong

Initiatiefnemer & Vice-voorzitter Sponsorteam, Robin Hood Team

vincent.dejong@quiet.nl
DSC07747 E1545295321556 660X660

Brigitte Theeuwen

Initiatiefnemer & Secretaris

brigitte.theeuwen@quiet.nl
DSC07756 E1545295260302 660X660

Jos Egberts

1e Vrijwilliger & Penningmeester

jos.egberts@quiet.nl
Foto Wim Benda 150X150

Wim Benda

Penningmeester

wim.benda@quiet.nl

Betaalde helden

Diana 300X300

Diana Stunnenberg

Projectleider

06-38387227

diana.stunnenberg@quiet.nl
Fabian

Fabian Polman

Administratie & (vrijwillig) Coördinator Inschrijfteam

Coördinatoren Teams

Eveline 300X300

Eveline Knibbeler

Coördinator Quite Fit

e.knibbeler@kb-consult.nl
Fabian

Fabian Polman

Administratie & (vrijwillig) Coördinator Inschrijfteam

Henk 300X300

Henk van Herpen

Coördinator Inloop & Vertrouwenspersoon

henk.van.herpen@quiet.nl
20200110 141400 300X300

Mia Peters

Dashboard (sponsorteam, belteam, fotograaf)

mia.peters@quiet.nl
Ria 300X300

Ria Kleyzen

Belteam & Vertrouwenspersoon

ria@quiet.nl
IMG 20210207 063318403 300X300

Sanne

Coördinator communicatieteam

sanne@quiet.nl

Team

Foto Anna 215X215

Anna Schreiner

Sponsorteam

Optie2

Arif

inloop- en activiteitenteam

Batin2

Batin

Inloopteam

Foto Bram CV 300X300

Bram Wolters

Communicatieteam

communicatienijmegen@quiet.nl
David 300X300

David Coster

19 Gerry Buijks 300X300

Gerry Buijks

Inloopteam

Guus 300X300

Guus Busser

Team Gezondheid

Hansjansen 300X300

Hans Jansen

Jasmijn Cv

Jasmijn van der Ploeg

communicatieam

Juliette Squared 300X300

Juliet Moeljoredjo

Belteam

juliet.moeljoredjo@quiet.nl
Lynn E1676464603471 300X300

Lynn Jennissen

2023 10 06 15 35 01

Marleen Kok

Activiteitenteam

Melisa 300X300

Melisa Ciçek

Communicatieteam

communicatienijmegen@quiet.nl
Nan

Nan

Inschrijfteam

Nathalie1

Nathalie van der Veeken

Robin Hood & Communicatieam

nathalie.van.der.veeken@quiet.nl
17 DSC00021 300X300

Rose Muberalugo

Inschrijfteam

DSC07749 E1545295290304 660X660

Stephanie Hardesmeets

Initiatiefnemer & Communicatieteam

Pro Wwdrlpkh (1)

Suus Scholten

Inschrijfteam

Logo Nijmegen Copy (2022 05 26 17 57 22 UTC)

Tonnis Luit

Communicatieteam

Tjerry 300X300

Tjerry Verhoeven

Sponsorteam

Vickyoptie2

Vicky Simon

Logo Nijmegen Copy (2022 05 26 17 57 22 UTC)

Anonieme vrijwilligers

Die zeker ook een plekje op de site verdienen

Winkelwagen

winkelwagen is leeg
  • {{#Name}}

    {{Name}}

    {{/Name}} {{^Name}}

    {{Uid}}

    {{/Name}}
    {{LinePrice}}
  • {{#Name}}

    {{Name}}

    {{/Name}} {{^Name}}

    {{Uid}}

    {{/Name}}
    {{LinePrice}}
    {{#CustomFields}}
    {{Name}}: {{Value}}
    {{/CustomFields}}
  • Gegevens