Contact Den Bosch

Quiet Community Den Bosch
Schilderstraat 33
5211 NB Den Bosch
denbosch@quiet.nl
073-2032580

Quiet Community Den Bosch is gevestigd in de Bank van Leening. Hier organiseren wij iedere vrijdag van 9.30 uur tot 12.00 uur een inloopochtend, waar Members terecht kunnen voor een kopje koffie, informatie over Quiet, het ophalen van het Quiet-pasje, vouchers, producten of gewoon een goed gesprek!

Smoelenboek

Tessa van Berkel

projectleider
tessa@quiet.nl
06-14068842

 Yvette Hurkens

coördinator sponsoring & communicatie
yvette.hurkens@quiet.nl
06-28331456

Angelina Hoedemakers

coördinator members
angelina@quiet.nl
06-24214006

Geertje Cousin

initiator en vrijwilliger sponsoring
geertje@quiet.nl

Jane Nelwan

vrijwilliger memberteam
denbosch@quiet.nl

Petra Schuling

vrijwilliger administratie
denbosch@quiet.nl

Wilma van Rooijen

vrijwilliger
tekstschrijver
denbosch@quiet.nl

Sanne Netten

vrijwilliger
empowerment
denbosch@quiet.nl

Francis Lakwijk

vrijwilliger inloopochtend
denbosch@quiet.nl

Lotje van den Heuvel

vrijwilliger sponsoring
lotje@quiet.nl

Fieke van Helvoort

vrijwilliger memberteam
denbosch@quiet.nl

Peggy Koomans

vrijwilliger administratie
denbosch@quiet.nl

Diny Meulesteen

vrijwilliger belteam & inloopochtend
denbosch@quiet.nl

Mark van der Stroom

vrijwilliger
denbosch@quiet.nl

Marjet Hoppenbrouwers

vrijwilliger memberteam
denbosch@quiet.nl

Marlou van Dinther

stagiaire kunstacademie A.K.V. St. Joost
marlou@quiet.nl

Winkelmandje Item Removed. Undo
  • No products in the cart.

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor de landelijke Quiet-nieuwsbrief en we houden je op de hoogte!

Bedankt, je bent nu ingeschreven voor de landelijke nieuwsbrief van Quiet!