Contact Den Bosch

Quiet Community Den Bosch
Hinthamerstraat 74
5211 MR Den Bosch
(Postadres: Hinthamerstraat 72-74)
denbosch@quiet.nl
073-2032580

Quiet Community Den Bosch is gevestigd aan de Hinthamerstraat 74. Hier organiseren wij iedere vrijdagochtend een inloop, waar Members terecht kunnen voor een kopje koffie, informatie over Quiet, het ophalen van het Quiet-pasje, vouchers, producten of gewoon een goed gesprek!

Smoelenboek

Tessa van Berkel

projectleider
tessa@quiet.nl
06-14068842

Lotje van den Heuvel

medewerker sponsorteam
lotje@quiet.nl
06-29556494

José van Grinsven

penningmeester bestuur

 Yvette Hurkens

coördinator sponsoring & communicatie
yvette.hurkens@quiet.nl
06-28331456

 Irene Smit

vrijwilligerscoördinator
irene.smit@quiet.nl
06-38527600

 Edon van der Gun

secretaris bestuur

Angelina Hoedemakers

coördinator members
angelina@quiet.nl
06-24214006

Geertje Cousin

voorzitter bestuur
geertje@quiet.nl

Winkelmandje
  • No products in the cart.